Одруківка та інші пропозиції
#1
Вітаю! У "Цікаві теми та дослідження по Номіналах" є розділ (чи як це називається) у якому є одруківка, не "Пробній" а "Пробні".

Я вважаю, якщо тут є розділ із 1 шагом та 50 шагами, то і потрібно створити у пробних монетах ще й 100 шагів.

Пропоную додати до цього форуму якийсь розділ із бонами. Не знаю чи це буде доречно, якщо сайт про монети, але це не заважатиме нумізматиці, натомість буде хоч якийсь Український сайт де можна розмовляти про боністику (я справді не знайшов жодного чисто Українського сайту про бони).
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти
#2
Доброго
Що іменно ви маєте на увазі на рахунок "100 шагів"?
Відповісти
#3
(30-08-2024, 10:18)numis-admin Написав(ла): Доброго
Що іменно ви маєте на увазі на рахунок "100 шагів"?

Я до сих пір не зрозумів точно що це за монета, дуже мало інформації якось про неї.


Прикріплені файли Мініатюр(и)
   
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти
#4
(30-08-2024, 12:57)OstupBurtik Написав(ла):
(30-08-2024, 10:18)numis-admin Написав(ла): Доброго
Що іменно ви маєте на увазі на рахунок "100 шагів"?

Я до сих пір не зрозумів точно що це за монета, дуже мало інформації якось про неї.

Монетовидний жетон.
Виготовлений для Голландської фірми.
Відповісти
#5
(30-08-2024, 18:18)numis-admin Написав(ла):
(30-08-2024, 12:57)OstupBurtik Написав(ла):
(30-08-2024, 10:18)numis-admin Написав(ла): Доброго
Що іменно ви маєте на увазі на рахунок "100 шагів"?

Я до сих пір не зрозумів точно що це за монета, дуже мало інформації якось про неї.

Монетовидний жетон.
Виготовлений для Голландської фірми.

Цікаво, а для чого він був потрібен та який, хоча б приблизний тираж?
Назвав його "100 шагів", тому що бачив як продавався цей жетон на віоліті під такою назвою.
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти
#6
Він призначений був для атракціонів чи дитячої ігри.
Уже точно не пам'ятаю.

Два роки тому був проданий за 1000$ у лічку в не Аукціону.
Відповісти
#7
(31-08-2024, 11:41)numis-admin Написав(ла): Він призначений був для атракціонів чи дитячої ігри.
Уже точно не пам'ятаю.

Два роки тому був проданий за 1000$ у лічку в не Аукціону.

Не знав, дякую за інформацію.
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти


Перейти в форум:


Користувачі, що переглядають цю тему: 1 Гість(ів)