Питання по каталогу ІТК7 та ІТК8
#1
Вітаю! Чому раніше в ІТК7 виділялося два штампи 2 копійок ВА і ВБ, а зараз це один той самий штамп ВА?
І що за цікавий 3 штамп аверсу 2 копійок 1993 року? Я знаю лише про існування 3АА та 3ВА, можливо комусь відомі інші різновиди?
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти
#2
Вітаю! Штамп ВБ це той самий ВА але з широком проточеним кантом, тому з логіки він забраний, і залишений лише ВА. Теж саме з штампом БГ 25 копійок.
За 3 штамп не скажу, мені достеменно невідомо чи це проба чи хуліганка.
Хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – шукає причини (Сократ)
Роби сьогодні те, що інші не хочуть.  Завтра будеш жити так, як інші не можуть (Джаред Лето)
Відповісти
#3
(11-09-2024, 11:16)Михайло Захарець Написав(ла): Вітаю! Штамп ВБ це той самий ВА але з широком проточеним кантом, тому з логіки він забраний, і залишений лише ВА. Теж саме з штампом БГ 25 копійок.
За 3 штамп не скажу, мені достеменно невідомо чи це проба чи хуліганка.

А "проточеним кантом" це як? Типу штамп хтось сам підправив і зробив широкий кант?
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти
#4
(11-09-2024, 12:35)OstupBurtik Написав(ла):
(11-09-2024, 11:16)Михайло Захарець Написав(ла): Вітаю! Штамп ВБ це той самий ВА але з широком проточеним кантом, тому з логіки він забраний, і залишений лише ВА. Теж саме з штампом БГ 25 копійок.
За 3 штамп не скажу, мені достеменно невідомо чи це проба чи хуліганка.

А "проточеним кантом" це як? Типу штамп хтось сам підправив і зробив широкий кант?

Так
Хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – шукає причини (Сократ)
Роби сьогодні те, що інші не хочуть.  Завтра будеш жити так, як інші не можуть (Джаред Лето)
Відповісти
#5
(15-09-2024, 11:38)Михайло Захарець Написав(ла):
(11-09-2024, 12:35)OstupBurtik Написав(ла):
(11-09-2024, 11:16)Михайло Захарець Написав(ла): Вітаю! Штамп ВБ це той самий ВА але з широком проточеним кантом, тому з логіки він забраний, і залишений лише ВА. Теж саме з штампом БГ 25 копійок.
За 3 штамп не скажу, мені достеменно невідомо чи це проба чи хуліганка.

А "проточеним кантом" це як? Типу штамп хтось сам підправив і зробив широкий кант?

Так

Дякую!
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти


Перейти в форум:


Користувачі, що переглядають цю тему: 1 Гість(ів)