14-01-2025, 21:46
Ви серйозно ? З ДА переносили рельєф на ІБ ?
У мене з Підгорим на цю тему різні погляди....
Вважаю цю версію повною нісенітницею, так і передайте
Для мене це зім'яття
А там хай кожен вирішує куди ложити монету
З повагою, Михайло
У мене з Підгорим на цю тему різні погляди....
Вважаю цю версію повною нісенітницею, так і передайте
Для мене це зім'яття
А там хай кожен вирішує куди ложити монету
З повагою, Михайло
"Українська нумізматика — це щось справді величне; такого більше немає ніде у світі" (Іраклі Метревелі).
"Хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – шукає причини" (Сократ).
"Хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – шукає причини" (Сократ).
