18-01-2025, 10:52
(18-01-2025, 03:45)OstupBurtik Написав(ла): Але чому тоді немає зараз ніде монет, по зминанню менші ніж ті, що були на фото?
Багато які зім'яття в обігу є вже в дебелому розмірі. Можливо щось було виявлено і відбраковано відділом контролю, а щось могли пропустити. Можливо відбракована партія цих монет якимось випадковим чином все ж потрапила в обіг. Я працював на виробництві певної продукції (не монет якщо що), тому бачив різні випадки людських помилок, і знаю про що кажу.
З повагою Михайло
"Українська нумізматика — це щось справді величне; такого більше немає ніде у світі" (Іраклі Метревелі).
"Хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – шукає причини" (Сократ).
"Хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – шукає причини" (Сократ).
