5 грн 2015 року та інші пробні монети
#1
Існує пробна 5 грн 2015 року, 1 грн 2014 року (нового зразка, але пробна) та 2 грн 2014 року. Я пам'ятаю фото їх в інтернеті, але найшов лише 5 грн 2015 року. Чи хтось має фото двох останніх монет? Дуже потрібно для мого каталогу


Прикріплені файли Мініатюр(и)
       
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти
#2
Доброго
Звідки інформація що це Проба ?
Що за каталог, якщо не секрет?


Прикріплені файли Мініатюр(и)
       
Відповісти
#3
(08-08-2024, 22:02)numis-admin Написав(ла): Доброго
Звідки інформація що це Проба ?
Що за каталог, якщо не секрет?

Дякую за фото!
Монети можуть чеканити за пару років до масового випуску. Також, якщо я правильно запам'ятав, про те що це може бути пробою казав Фартовий Колекціонер.
Хочу переробити каталог ІТК8, адже сам ІТК помер і нових видань не буде, а ці каталоги що зараз є актуальні не мають інформації про різні приколи(перечекани, деякі монети по типу 10 копійок 2017 року або 1 копійка 2019 року, всяку іншу інформацію). Хочу додати різновиди із підшліфовкою, нові різновиди та монети, доповнити відомими заготовками (які попали до рук колекціонерів), перекласти його, тощо.
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти
#4
Стосовно КМД та їх приколів, влучно сказано.
Тільки як ці пріколи відділити від не пріколів...
Відповісти
#5
(09-08-2024, 13:45)numis-admin Написав(ла): Стосовно КМД та їх приколів, влучно сказано.
Тільки як ці пріколи відділити від не пріколів...

Коли я дороблю свій каталог, то опублікую його в загальний доступ. Цікаво, чи існують інші пробні 1 грн, 2 грн, 5 грн, 10 грн та чи взагалі вони збереглися у когось чи їх пустили на метал.
Також трохи дивно що у 2 грн 2021 року та 5 грн 2019 року є два обігових (не із наборів) різновиди.
До речі, 5 грн 2020 року є тільки ж в наборі? Не можу зустріти її в обігу
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти
#6
Зрозумів!
Чекаємо Новий каталог.
Стосовно 5 грн. 2020 року зустрічаються в обігу.
Відповісти
#7
(09-08-2024, 14:19)numis-admin Написав(ла): Зрозумів!
Чекаємо Новий каталог.
Стосовно 5 грн. 2020 року зустрічаються в обігу.

Дуже дивно, я за весь час не зміг найти хоча б одної, хоча перебрав купу монет
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти
#8
У Львові три штуки у знайомого з обігу.
У вас нуль, значить у вашу область вони не зайшли, нічого дивного.
2 Копійки 2003 року теж зайшли колись в одну область.
Відповісти
#9
Цитата:Також трохи дивно що у 2 грн 2021 року та 5 грн 2019 року є два обігових (не із наборів) різновиди.

До речі, 5 грн 2020 року є тільки ж в наборі? Не можу зустріти її в обігу
А можна більш детально про ці різновиди дізнатись, зацікавило?


5 грн 2020р, рахуються як рідкісні?
Відповісти
#10
(09-08-2024, 19:28)p0nt0n Написав(ла):
Цитата:Також трохи дивно що у 2 грн 2021 року та 5 грн 2019 року є два обігових (не із наборів) різновиди.

До речі, 5 грн 2020 року є тільки ж в наборі? Не можу зустріти її в обігу
А можна більш детально про ці різновиди дізнатись, зацікавило?


5 грн 2020р, рахуються як рідкісні?

2 грн 2021 року на реверсі є два різновиди, товстий текст (звичайна монета) та тонкий текст (рікісніша, але коштує можливо максимум гривень 7), саме я знаходив лише одну таку.
5 грн 2019 року є звичайна монета, а є із зменшеним аверсом та реверсом, ще не порівнював із набірною монетою (часто штампи відрізняються для обігових та для набірних монет), вона рідкісна.

5 грн 2020 року неначе не рідкісні, мені просто чомусь не повезло найти (подивився каталог із ютубу, то там тираж 80 млн штук).

(09-08-2024, 19:28)p0nt0n Написав(ла):
Цитата:Також трохи дивно що у 2 грн 2021 року та 5 грн 2019 року є два обігових (не із наборів) різновиди.

До речі, 5 грн 2020 року є тільки ж в наборі? Не можу зустріти її в обігу
А можна більш детально про ці різновиди дізнатись, зацікавило?


5 грн 2020р, рахуються як рідкісні?

Виявляється, там ще купа різних інших штампів інших років (окрім цих). Зазвичай більший та менший штамп. Цікаво
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти
#11
(09-08-2024, 23:13)OstupBurtik Написав(ла):
(09-08-2024, 19:28)p0nt0n Написав(ла):
Цитата:Також трохи дивно що у 2 грн 2021 року та 5 грн 2019 року є два обігових (не із наборів) різновиди.

До речі, 5 грн 2020 року є тільки ж в наборі? Не можу зустріти її в обігу
А можна більш детально про ці різновиди дізнатись, зацікавило?


5 грн 2020р, рахуються як рідкісні?

2 грн 2021 року на реверсі є два різновиди, товстий текст (звичайна монета) та тонкий текст (рікісніша, але коштує можливо максимум гривень 7), саме я знаходив лише одну таку.
5 грн 2019 року є звичайна монета, а є із зменшеним аверсом та реверсом, ще не порівнював із набірною монетою (часто штампи відрізняються для обігових та для набірних монет), вона рідкісна.

5 грн 2020 року неначе не рідкісні, мені просто чомусь не повезло найти (подивився каталог із ютубу, то там тираж 80 млн штук).

(09-08-2024, 19:28)p0nt0n Написав(ла):
Цитата:Також трохи дивно що у 2 грн 2021 року та 5 грн 2019 року є два обігових (не із наборів) різновиди.

До речі, 5 грн 2020 року є тільки ж в наборі? Не можу зустріти її в обігу
А можна більш детально про ці різновиди дізнатись, зацікавило?


5 грн 2020р, рахуються як рідкісні?

Виявляється, там ще купа різних інших штампів інших років (окрім цих). Зазвичай більший та менший штамп. Цікаво

Вітаю! А можете показати фото цих різновидів 2 гривень 2021 з різним шрифтом та 5 гривень 2019 ???
я щось не дуже вкурсі, що це за такі різновиди
З повагою
Хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – шукає причини (Сократ)
Роби сьогодні те, що інші не хочуть.  Завтра будеш жити так, як інші не можуть (Джаред Лето)
Відповісти
#12
OstupBurtik
Покажіть будь ласка!
Дуже цікаво!
Відповісти
#13
(10-08-2024, 14:52)Михайло Захарець Написав(ла):
(09-08-2024, 23:13)OstupBurtik Написав(ла):
(09-08-2024, 19:28)p0nt0n Написав(ла):
Цитата:Також трохи дивно що у 2 грн 2021 року та 5 грн 2019 року є два обігових (не із наборів) різновиди.

До речі, 5 грн 2020 року є тільки ж в наборі? Не можу зустріти її в обігу
А можна більш детально про ці різновиди дізнатись, зацікавило?


5 грн 2020р, рахуються як рідкісні?

2 грн 2021 року на реверсі є два різновиди, товстий текст (звичайна монета) та тонкий текст (рікісніша, але коштує можливо максимум гривень 7), саме я знаходив лише одну таку.
5 грн 2019 року є звичайна монета, а є із зменшеним аверсом та реверсом, ще не порівнював із набірною монетою (часто штампи відрізняються для обігових та для набірних монет), вона рідкісна.

5 грн 2020 року неначе не рідкісні, мені просто чомусь не повезло найти (подивився каталог із ютубу, то там тираж 80 млн штук).

(09-08-2024, 19:28)p0nt0n Написав(ла):
Цитата:Також трохи дивно що у 2 грн 2021 року та 5 грн 2019 року є два обігових (не із наборів) різновиди.

До речі, 5 грн 2020 року є тільки ж в наборі? Не можу зустріти її в обігу
А можна більш детально про ці різновиди дізнатись, зацікавило?


5 грн 2020р, рахуються як рідкісні?

Виявляється, там ще купа різних інших штампів інших років (окрім цих). Зазвичай більший та менший штамп. Цікаво

Вітаю! А можете показати фото цих різновидів 2 гривень 2021 з різним шрифтом та 5 гривень 2019 ???
я щось не дуже вкурсі, що це за такі різновиди
З повагою

Вітаю! В мене не вийшло зробити фото штампів 2 грн 2021 року, просто видно різниці на фото. Був лот колись на віоліті але я його не зміг найти. На реверсі просто напис "Ярослав Мудрий" менший чим зазвичай (варто дивитися на букви "Ярос", бо чим далі тим менше різниці між штампами видно). Хтось ще казав що шанс найти таку монету 1/60. Ось посилання на форум ІТК де обговорювалася ця монета (вибачаюсь за рос. сайт): https://coinsitk.com/showthread.php?t=73682
Інші штампи інших монет з різними роками я ще сам буду шукати та категоризувати.
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти
#14
OstupBurtik, цей різновид 2 гривень 2021 року вже описаний в новому каталозі як 1АВ
Цікавить ще 5 гривень 2019, можете показати ? Який це саме різновид ?
Хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – шукає причини (Сократ)
Роби сьогодні те, що інші не хочуть.  Завтра будеш жити так, як інші не можуть (Джаред Лето)
Відповісти
#15
(10-08-2024, 20:20)Михайло Захарець Написав(ла): OstupBurtik, цей різновид 2 гривень 2021 року вже описаний в новому каталозі як 1АВ
Цікавить ще 5 гривень 2019, можете показати ? Який це саме різновид ?

В цьому відео показана "рідкісна" монета (можливо це навіть не різновид а якесь зношення, спершу потрібно знайти самому монету а потім робити висновки): https://youtu.be/3erg_rKgcGE?si=3mBqLj9w8yG1Zhce
Взагалі у цієї людини на каналі показані інші різновиди різних нових монет.

Щодо каталога то я не маю актуальний каталог (який категоризує нові монети 1, 2, 5, 10 грн зразка 2018 року), тільки (поки що) електронний ІТК8 якому вже майже 10 років, тому я не знаю чи хтось категоризував деякі нові монети чи ні, не скажу точний різновид монет який описаний в нових каталогах.
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти
#16
OstupBurtik
https://www.numismatics.com.ua/showthread.php?tid=530
Ознайомтесь, новий каталог, там же є посилання на відео огляд. Ознайомтесь, будете в курсі усіх нових різновидів, відпаде багато питань.

На відео яке ви показали я бачу однаковий різновид, просто "страшні спеціалісти" подають інформацію!
Хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – шукає причини (Сократ)
Роби сьогодні те, що інші не хочуть.  Завтра будеш жити так, як інші не можуть (Джаред Лето)
Відповісти
#17
(11-08-2024, 11:34)Михайло Захарець Написав(ла): OstupBurtik
https://www.numismatics.com.ua/showthread.php?tid=530
Ознайомтесь, новий каталог, там же є посилання на відео огляд. Ознайомтесь, будете в курсі усіх нових різновидів, відпаде багато питань.

На відео яке ви показали я бачу однаковий різновид, просто "страшні спеціалісти" подають інформацію!

Швидше за все це дійсно не різновид, але у нього на каналі є інші монети які дійсно трошки відрізняються. Наприклад: https://youtu.be/RxXjMY23ux4?si=N4KGmNRJZX18yCj0
Як мінімум на аверсі буква "У" нижній хвостик на першій більш довгий, а на другій він короткий. Можливо монета якась із набору, але не схоже на це.
Також я помітив різновиди по гуртах у 5 гривневих монетах.
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти
#18
Цей блогер бачу страшний спеціаліст. Виникає багато питань, що він бачить? Де саме? По чому? Як підтверджує саме те що він бачить.
Вам рекомендую для початку ознайомитись з каталогом.
Хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – шукає причини (Сократ)
Роби сьогодні те, що інші не хочуть.  Завтра будеш жити так, як інші не можуть (Джаред Лето)
Відповісти
#19
(12-08-2024, 08:56)Михайло Захарець Написав(ла): Цей блогер бачу страшний спеціаліст. Виникає багато питань, що він бачить? Де саме? По чому? Як підтверджує саме те що він бачить.
Вам рекомендую для початку ознайомитись з каталогом.

Ну, буква "У" точно відрізняється. Постараюся всі монети які мені попадуться передивлятися під лупою, потім тут я напишу що знайшов.

До речі, чому заготовки до нових монет то товстіші то тонші? Видно навіть без лінійки такий прикол. Там листи роблять товщини яка коливається?
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти
#20
Цитата:До речі, 5 грн 2020 року є тільки ж в наборі? Не можу зустріти її в обігу
Дійсно. я у себе передивився близько 600 монет і жодної п'ятірки 2020 року, дивно...
Відповісти
#21
(12-08-2024, 18:50)p0nt0n Написав(ла):
Цитата:До речі, 5 грн 2020 року є тільки ж в наборі? Не можу зустріти її в обігу
Дійсно. я у себе передивився близько 600 монет і жодної п'ятірки 2020 року, дивно...

Тільки що дивився якесь відео, там в коментах у людини також дірка в колекції…
Аж не віриться що тираж 80 млн штук.
(до речі, я не зміг найти фото 5 грн 2020 року із обігу в інтернеті, тільки із набору)
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти
#22
OstupBurtik
80млн. звідки інформація?
Відповісти
#23
(13-08-2024, 10:45)Gorrr Написав(ла): OstupBurtik
80млн. звідки інформація?

Каталоги
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти
#24
(12-08-2024, 21:12)OstupBurtik Написав(ла):
(12-08-2024, 18:50)p0nt0n Написав(ла):
Цитата:До речі, 5 грн 2020 року є тільки ж в наборі? Не можу зустріти її в обігу
Дійсно. я у себе передивився близько 600 монет і жодної п'ятірки 2020 року, дивно...

Тільки що дивився якесь відео, там в коментах у людини також дірка в колекції…
Аж не віриться що тираж 80 млн штук.
(до речі, я не зміг найти фото 5 грн 2020 року із обігу в інтернеті, тільки із набору)

Якось про 80 млн. не віриться. 
Адже ця монета виходить присутня лише в наборах, а цих наборів чи то 20 тис. чи то 30 тис.
Відповісти
#25
(13-08-2024, 17:59)p0nt0n Написав(ла):
(12-08-2024, 21:12)OstupBurtik Написав(ла):
(12-08-2024, 18:50)p0nt0n Написав(ла):
Цитата:До речі, 5 грн 2020 року є тільки ж в наборі? Не можу зустріти її в обігу
Дійсно. я у себе передивився близько 600 монет і жодної п'ятірки 2020 року, дивно...

Тільки що дивився якесь відео, там в коментах у людини також дірка в колекції…
Аж не віриться що тираж 80 млн штук.
(до речі, я не зміг найти фото 5 грн 2020 року із обігу в інтернеті, тільки із набору)

Якось про 80 млн. не віриться. 
Адже ця монета виходить присутня лише в наборах, а цих наборів чи то 20 тис. чи то 30 тис.

Ага, мені також не віриться в це.
Можливо тираж помилковий, як це було із якоюсь 1 грн.
Зараз ви найстарший, яким коли-небудь були, і наймолодший, яким ви коли-небудь будете знову.
Відповісти


Перейти в форум:


Користувачі, що переглядають цю тему: 1 Гість(ів)